Опубліковано

Чому равіолі у Львові стали улюбленою стравою

купити вегетаріанські равіолі у Львові

Прогулюючись вулицями нашого міста, можна зустріти чимало кафе і ресторанів в яких пропонують равіолі з різними начинками. Також є заклади, повністю спеціалізуються на цій страві. У чому секрет високої популярності равіолі у Львові?

В першу чергу затребуваність равіолі у Львові і інших містах України пов’язана з тим, що ця італійська страва дуже схожа на українські вареники. Також як і наше національне блюдо, вони можуть бути з різними продуктами всередині. Більш того, італійці підходять до начинкам ще більш вільно ніж ми і равіолі можуть бути з чим завгодно, починаючи від м’яса і овочів і закінчуючи спеціальними складами, рецептура яких є кулінарним секретом господині.

Коробка з равіолі у Львові

Можливість замовити равіолі у Львові з’явилася у городян ще в Середні століття. У місті, який багато європейців вважали другим Парижем, завжди було багато іноземців і особливо італійців. Багато архітектурних пам’ятників міста створені за участю архітекторів з Італії і, зрозуміло, перебування цих гостей не могло не накласти відбиток на кулінарне розмаїття міста Лева.

Вважається, що рецепт равіолі привіз зі своєї подорожі в Азію великий Марко Поло. Легенда свідчить, що прабатьком цієї страви стало китайське блюдо Хунтун, яке до сих пір готують в провінції Сичуань. Так це чи ні, сьогодні сказати складно, але ми точно знаємо, що для всіх регіонів Апеннінського півострова равіолі є своїми. У кожному регіоні Італії є свої види пельменів і вареників: аньоліні, аньолотті, тортеллини, але всі жителі країни при цьому люблять равіолі та знають безліч рецептів цього блюда.

равіолі в коробці замовити Львів

соуси для равіолі львів

Коробка з равіолі та соусами у Львові, свіжими і приготованими за кращими домашніми рецептами, може бути замовлена ​​як для корпоративного заходу, так і для вечері в колі сім’ї. У «Майстерні їжі Сокуренко» готують цю їжу на будь-який смак, в тому числі вегетаріанські равіолі, замовити у Львові які можна далеко не скрізь. Ми використовуємо для наших страв тільки натуральні, екологічно чисті продукти і пакуємо замовлення в безпечну для навколишнього середовища тару. Ви можете замовити равіолі в коробці з доставкою додому або в офіс за дуже приємними цінами.