Їжа з доставкою у Львові

Про нас

Поживна, смачна і професійно приготована їжа – це те, без чого не може обійтися жодна сучасна людина. Саме тому іжа з доставкою у Львовів останні роки стала дуже затребуваною послугою. Але якість продуктів, швидка доставка і доступна ціна – це не все, що потрібно сучасному споживачеві. Ефектне, красиве оформлення страв – це важливий фактор, який грає для нас велику роль в привабливості їжі і робить її прийом особливо приємним.

Їжа з доставкою у Львові

«Майстерня їжі Наталії Сокуренко» – це невелика компанія, мета якої забезпечити вас здоровою, смачною і естетичної їжею. Ми пропонуємо красиво оформлені страви у Львові з доставкою на будь-який смак. Їжа, приготована нами – це відмінне рішення багатьох проблем, пов’язаних з харчуванням. Якщо у вас немає часу приготувати обід або вечерю, ви перебуваєте на роботі, чекаєте гостей або збираєтеся на пікнік, то наша продукція буде дуже до речі.

Їжа з доставкою у Львові – це відносно новий, але вже дуже популярний формат харчування, який з кожним днем ​​завойовує все більше прихильників. Серед переваг посуги варто особливо відзначити наступні:

  • Практичність, так як ви отримуєте готову їжу, не витрачаючи часу на походи по магазинах і приготування;
  • Привабливість, адже ми намагаємося вкласти в кожну нашу страву не тільки свою майстерність, а й частинку душі;
  • Нестандартність – наша їжа здатна здивувати ваших гостей і перетворити звичайний прийом їжі в незвичайне і цікаве подію;
  • Відсутність необхідності спочатку сервірувати стіл, а потім мити посуд.

Формат іжа з доставкою у Львові підійде для самих різних випадків: корпоративів, презентацій, кава-брейків, семінарів і тренінінгов, домашніх вечірок, пікніків, романтичних вечерь, дитячих свят та екскурсій. Наши фудбокси зручно брати з собою в дорогу і просто на природу.

Окремо варто відзначити і те, що іжа з доставкою у Львові стала улюбленим сервісом офісних працівників. Багато хто віддає перевагу замовити фудбокс в офіс, а не брати з собою їжу з дому або витрачати обідній час на похід в кафе або буфет. «Майстерня їжі Наталії Сокуренко» може запропонувати великий вибір готових наборів на будь-який смак і кількість персон, або виготовити оригінальну коробку з урахуванням ваших смаків і уподобань. Працівники багатьох львівських компаній вже оцінили нашу продукцію і стали постійними замовниками нашої продукції.

Їжа з доставкою у Львові

Коробки з їжею

Створення наших оригінальних коробок з їжею – це незвичайний процес, в якому поєднуються сучасні кулінарні технології і творчість. Кожна коробка складається таким чином, щоб задовольнити смаки клієнта або цілої компанії і кожен неодмінно знайде в ній те, що йому подобається. Фудбокси підійдуть як тим, хто не уявляє своє життя без м’яса, так і для тих, хто вважає за краще вегетаріанську їжу. Чи любите ви добре поїсти або дотримуєтеся суворої дієти – коробки з їжею підійдуть кожному, адже їх комплектація ретельно продумана.

Якщо ви чекаєте гостей, то можна не турбуватися про гарному посуді і сервіровці столу – кожна коробка від «Майстерні їжі Наталії Сокуренко» оформлена креативно і естетично і відмінно прикрасить будь-який, в тому числі і святковий стіл. Ви можете замовити як Big Box, так і Small Box, в залежності від кількості гостей і їх апетиту. Ми можемо виготовити коробку з їжею за індивідуальним замовленням і оформити її в неповторному стилі саме для вас.

Сьогодні «Майстерня їжі Наталії Сокуренко» може запропонувати своїм клієнтам м’ясні, сирні, фруктові та кондитерські бокси з різним набором страв, а також великий повноцінний gastrobox в якому буде знаходиться збалансований набір м’ясних, сирних, рибних закусок, а також гарніри і овочі у вигляді крокетов . Наш кейтеринг в коробках, ціна якого приємно дивує, забезпечить ваш стіл всім, що потрібно для повноцінного здорового харчування.

Окремо варто сказати про те, що ми дбайливо ставимося до навколишнього середовища і піклуємося про те, щоб Львів залишався красивим і чистим. Тому ми не використовуємо в нашій продукції пластик, поліетилен або паперову упаковку з поліграфією, виконаної з застосуванням токсичних фарб. Наша їжа красива, екологічна та корисна, в чому ви самі можете легко переконатися, зв’язавшись з нами і оформивши замовлення.